€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na produkcji w drukarni od stycznia 2016 bez znajomości języka Hagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 03:00

Drukarnia z Hagen zatrudni od stycznia 2016 Polaków. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego na produkcji przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik drukarni

Lokalizacja: Hagen, Niemcy

Start: od stycznia 2016

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • prace produkcyjne w drukarni
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • pakowanie
  • przenoszenie kartonów
  • kontrola jakości

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność, punktualność
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • dyspozycyjność od stycznia 2016
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dokładność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • niemiecka umowa o pracę podpisana z niemieckim pracodawcą
  • pracodawca zapewnia dodatki za pracę w godzinach nocnych i w weekend
  • opieka polskich koordynatorów
  • odprowadzanie składek
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • malgorzata.maciak@tabel.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +49 511 86004-24

źródło: http://dojczland.info/job/tabel-gmbh-hagen-14-pracownik-drukarni/

ID ogłoszenia: 465649141137bd7