€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy na produkcji zabawek dla par bez znajomści języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące - minimum
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 23:15

Fabryka zabawek prowadzi rekrutację do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu elementów plastikowych. Oferta z Düsseldorfu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek

Miejsce pracy: Düsseldorf

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie przydzielony do różnych prac na produkcji zabawek.
  • Głównym zadaniem będzie montaż elementów plastikowych.
  • Pracownik wykonując swoje zadania musi jednocześnie kontrolować jakość elementów – odrzucając części które nie spełniają warunków jakościowych.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość wyjazdu od kwietnia 2015 na przynajmniej 3 miesiące
  • zdolności manualne
  • dobra sprawność fizyczna i wytrzymałość
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej – mogą różnić się niektóre elementy lub etap produkcji jednak będzie to praca na montażu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy dla osób najlepszych i wyrabiających najwyższe normy
  • niemiecką umowę z ubezpieczeniem i składkami
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji i awansu w strukturach firmy
  • opieka polskojęzycznego współpracownika we wszelkich problematycznych sprawach
  • możliwość pomocy przy szukaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Produkcja zabawek, Düsseldorf”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 91254e0fa0977702

6 komentarzy na “Praca Niemcy na produkcji zabawek dla par bez znajomści języka Düsseldorf”

  1. sebastian94 na 16 lutego 2015 @ 19:59

    Witam.
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy.
    Bardzo prosze o kontakt mailowy sebanatan@wp.pl lub pod numerem tel. 731055102.
    Pozdrawiam.

  2. dominika1987 na 18 lutego 2015 @ 19:41

    Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta wraz z moja dziewczyna szakamy pracy prosze o kontakt Email dominikazygmunt@yahoo.de

  3. Dzien dobry wyslalsem dzis do was CV na podany Andres . czekamy na odzew z waszej strony..pozdrowienia.

  4. Witam serdecznie.Jestem zainteresowana Państwa ofertą,chętnie podejmę pracę.Jestem pracowita,uczciwa,sumienna.Tel.(48)791-929-354.Pozdrawiam.

  5. majkel1986r@interia.pl na 22 lutego 2015 @ 20:20

    witam interesowała by nas z dziewczyną ta praca jednakże mamy pytanie jak wygląda kwestia mieszkania jaki koszt oraz co z numerem sofi?? pozdrawiam i czekam na odpowiedź\

  6. Witam. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pracą. Znamy język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Oboje jesteśmy osobami pracowitymi i energicznymi,nie posiadamy żadnych nałogów. E-mail: ane@buziaczek.pl Nr telefonu:881 565 836. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.