€ 8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy na produkcji zabawek Kolonia bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2015 01:13

Pilnie zatrudnimy pracowników na produkcję przy montażu zabawek w fabryce z Kolonii. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Oferta do końca roku.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Czas trwania umowy: do końca bieżącego roku

Liczba wakatów: 2

Uwaga! Jest to rekrutacja uzupełniająca, prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

Obowiązki:

  • skręcanie zabawek przy taśmie
  • poprawianie niedoróbek produkcyjnych
  • pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • wysokie zdolności manualne
  • duża motywacja do podjęcia pracy powtarzalnej
  • doskonałe zorganizowane
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość pracy do końca bieżącego roku
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenie
  • każdy pracownik zostaje objęty ubezpieczeniem
  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 230 euro miesięcznie
  • praca do końca bieżącego roku

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Produkcja zabawek, Kolonia″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 5185623f8a4ef233