€ 9 euro/h

Praca Niemcy na wakacje przy sortowaniu paczek bez znajomości języka Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hesja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na wakacje
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 maja 2016 02:19

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka do sortowania paczek na magazynie w Hesji. Oferta pracy w Niemczech na wakacje od 1 czerwca skierowana dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynowy – sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Hesja

Zarobki: 9 euro na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od 1 czerwca 2016

Zakres zadań:

  • prace magazynowe polegające na sortowaniu paczek kurierskich
  • dużo zadań fizycznych, tak jak rozładunek i załadunek
  • dbanie o odpowiednie składowanie paczek
  • utrzymywanie czystości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od 1 czerwca na 1-2 miesiące
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane aplikacje od osób mogących przyjechać swoim samochodem
  • przykładanie się do zadań
  • dokładność
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • praktyczna znajomość stanowiska

Zapewniamy:

  • zamieszkanie darmowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • za pracę w godzinach nocnych + 20% stawki podstawowej
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy, uwzględniającej druk A1 i kartę EKUZ
  • zatrudnienie od 1 czerwca na ok 1 – 2 miesiące

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez adres:

  • praca@hrnavigator.com.pl lub rekrutacja@hrnavigator.com.pl z dopiskiem w tytule: Magazynier w Sortowni Kurierskiej

źródło: http://www.praca4u.net/praca-wakacyjna-magazynier-w-sortowni-kurierskiej-id362695.html

ID ogłoszenia: 257572f8f628b389