€ DO UZG.

Praca Niemcy od lutego jako opiekunka do starszej Pani z okolic Dortmundu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ARNSBERG
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: DO UZG.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 05:07

Z podstawową znajomością języka możliwa legalna praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych w okolicach Dortmundu. Zatrudnienie przy opiece nad seniorką w wieku 79 lat.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska
Progresssio24 zatrudni opiekunkę osoby starszej w Niemczech

Miejsce Pracy: Arnsberg koło Dortmundu
Termin Wyjazdu: od lutego

Podopieczna Pani Elisabeth (ur. 1939, 160 cm, 78 kg) ,
jest po wylewie, ma demencję porusza się na wózku inw. –
/ mieszka z mężem, który pomaga zawsze przy transferze /
pani nie ma problemów ze snem, nosi pieluchy

Wymagania: opiekunki z komunikatywnym i dobrym JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Do dyspozycji opiekunki internet, pokój z tv

Nasza rodzina – sprawdzone miejsce, szukamy zmienniczki dla naszej opiekunki

Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunki z podstawowym językiem niemieckim.

Nasza oferta
kandydatom oferujemy:
stawka 850-900 E na rękę dla pani z jęz. podstawowym
pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
gwarancja terminowych i szybkich wypłat
legalną pracę, ekuz, A1
szybkie wyjazdy
wypłata w euro lub pln
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 535-227-228

ID ogłoszenia: 7065a5c84da03eac