€ 9 euro brutto/h

Praca Niemcy od stycznia 2016 bez znajomości języka Bremen na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 01:47

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od stycznia 2016 na magazynie sklepu internetowego. Oferta z Bremen przy zbieraniu zamówień na obuwie sportowe.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Start: od stycznia 2016

Obowiązki:

  • Pracownik zajmuje się pracą przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towarów do wysyłki. Osoba zatrudniona będzie współpracowała z kurierami i pocztą.
  • Do zadań należeć będzie dbanie o porządek na półkach oraz wykonywanie prac zgodnie z zasadami BHP.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy za granicą od stycznia 2016
  • szybkość, zwinność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność, dynamiczne tempom energiczność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie początkowe, zapoznanie z systemem wynagrodzeń, BHP a także szkolenie pracownicze z zadań
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość skorzystania z opcji zamieszkania oraz zorganizowania przejazdu do Niemiec
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • terminowe wypłacanie należności

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Praca Niemcy na magazynie sklepu internetowego, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-2016-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 721565f5b1cad1c7

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od stycznia 2016 bez znajomości języka Bremen na magazynie”

  1. czabaj722 na 7 grudnia 2015 @ 11:13

    Witam. Chciałbym pracowac w waszej firmie, posiadam doswiadczenie w pracy na magazynie. Do wyjazdu jestem gotow w kazdej chwili. Prosze o kontakt pod nr +48 791 875 674, badz pod adresem e-mail czabaj722@gmail.com Pozdrawiam