€ 11,84 - 14,84/h brutto

Praca Niemcy od stycznia 2018 bez języka przy pakowaniu lodów Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 04:30
  • Wygasa: 13 dni, 10 godzin

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu lodów we Frankfurcie nad Menem. Propozycja zatrudnienia dla 10 osób bez znajomości języka już od stycznia 2018. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz

Stawka godzinowa: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od stycznia 2018

Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba wakatów: 10

Zakres zadań:

  • pracę na hali w warunkach chłodniczych
  • wykonywanie zadań związanych z kontrolą jakości oraz zgłaszaniem usterek
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dostępność od stycznia na 6 miesięcy
  • wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • sumienność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy obowiązującej od stycznia do końca czerwca 2018
  • uniform służbowy do pracy przy niskich temperaturach
  • zamieszkanie odpłatne w cenie 250 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy lub 150 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Frankfurt 2018, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-stycznia-2018-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-lodow-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 8105a282c28bf4d1