€ 11,84 - 14,84/h brutto

Praca Niemcy od stycznia 2018 bez języka przy pakowaniu lodów Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 04:30

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu lodów we Frankfurcie nad Menem. Propozycja zatrudnienia dla 10 osób bez znajomości języka już od stycznia 2018. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz

Stawka godzinowa: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od stycznia 2018

Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba wakatów: 10

Zakres zadań:

  • pracę na hali w warunkach chłodniczych
  • wykonywanie zadań związanych z kontrolą jakości oraz zgłaszaniem usterek
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dostępność od stycznia na 6 miesięcy
  • wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • sumienność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy obowiązującej od stycznia do końca czerwca 2018
  • uniform służbowy do pracy przy niskich temperaturach
  • zamieszkanie odpłatne w cenie 250 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy lub 150 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Frankfurt 2018, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-stycznia-2018-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-lodow-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 8105a282c28bf4d1

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od stycznia 2018 bez języka przy pakowaniu lodów Frankfurt nad Menem”

  1. Witam, Jeżeli mają Państwo jeszcze wolne miejsce to jestem zainteresowana od zaraz.
    Telefon 48509641900

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.