€ 14,50/h +16€ diety/d

Praca Niemcy od zaraz bez języka sprzątanie-odkażanie wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2020 04:23

Szukamy do tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu-odkażaniu wagonów metra. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wakaty: 15

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 16 euro netto za każdy dzień roboczy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w ekipie sprzątającej wagony metra
  • obecnie obowiązkiem będzie kompleksowe i dokładne sprzątanie oraz odkażanie
  • zadania będą polegać na wycieraniu powierzchni, myciu szyb od wewnątrz, praniu tapicerki, odkażaniu wszelkich poręczy, przycisków, siedzisk, drążków
  • pracodawca zapewnia profesjonalny uniform oraz wysokiej jakości detergenty

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność, zdolność do logicznego myślenia
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • własne auto oraz prawo jazdy kat.B
  • brak nałogów
  • zaangażowanie, dokładność
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę koordynatora Polaka
  • pracodawca oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnego zakwaterowania w komfortowych mieszkaniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 05/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1315eaf2cae39903

16 komentarzy na “Praca Niemcy od zaraz bez języka sprzątanie-odkażanie wagonów metra Berlin”

  1. Grzegorz Tol na 4 maja 2020 @ 14:27

    Witam mieszkam w Berlinie i jestem zainteresowany oferta rozmawiam komunikatywnie po niemiecku moj numer 015213353771 pozdrawiam

  2. optimum-mp na 4 maja 2020 @ 18:18

    Jestem zainteresowany (jeśli potrzeba to we dwie osoby) Posiadamy auto na wyjazd i chęci do pracy. Spełniamy wymagania i jesteśmy przyzwyczajeni do pracy zmianowej. Na wskazany adres wysłałem CV Dodatkowo tel. +48 502608341 Jesteśmy ze Szczecina

  3. ArturVu na 5 maja 2020 @ 10:46

    Dzień dobry, CV wysłałem po polsku. Zdjęcie można pobrać z mojego fb Artur Vu Hong. Brak uzależnień. Jestem zdecydowany i gotowy do wyjazdu.

  4. Witam,
    Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy.
    Prosimy o kontakt.
    tel.: 666056414
    email: fracoviak@gmail.com

  5. Mariusz99994 na 6 maja 2020 @ 15:13

    2 osoby od zaraz wymogi spelnione kontakt : 510154432 googetatop1@gmail.com

  6. Zbigniee na 6 maja 2020 @ 16:45

    Witam jestem zainteresowany podjęciem tej pracy proszę o kontakt ,, zbigniew0404@wp.pl,,

  7. Mariusz99994 na 10 maja 2020 @ 14:21

    2 osoby wiek (24,26)lat posiadamy własne auto gotow do wyjazdu od zaraz kontakt : 510154432 googetatop1@gmail.com

  8. TadeuszSliz na 11 maja 2020 @ 13:59

    2 osoby obecnie Szczecin, mobilni, komunikatywny niemiecki, podejmą się w/w oferty pracy. Kontakt: tadeusz.sliz@wp.pl , jacenty50@wp.pl , Tel: +48 691147238 lub +48734723894.

  9. Maniek8996 na 11 maja 2020 @ 14:54

    Witam. Jestem zainteresowany pracą. Mogę podjąć w każdej chwili. Proszę o informację pod numerem 514326586 lub mail robertl070389@gmail.com. Pozdrawiam

  10. 3 osoby chętne od zaraz. Kontak 600982865

  11. Witam zainteresowany wojtas2206@gmail.com

  12. Marek 11 11 na 18 maja 2020 @ 14:08

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. I proszę o kontakt telefoniczny zemna 607454487 albo e-mail marcika133@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie

  13. TadeuszSliz na 19 maja 2020 @ 11:41

    Dzień dobry. Mobilni, prawo jazdy”B”, 2-ch ze Szczecina gotowi podjąć pracę w każdej chwili. J.niemiecki komunikatywny.Kontakt tel. +48691147238 lub +48 734723894. Z poważaniem Sliz,Nowak

  14. Arek Olszak na 19 maja 2020 @ 20:03

    Jestem zainteresowany arekolszak@yahoo.com tel +48737296100

  15. Marek 11 11 na 20 maja 2020 @ 14:28

    Witam Ja i Koledzy mamy transport i jesteśmy dostępni od zaraz nr 607454487 i pozdrawiam serdecznie Piosik

  16. Sylwia_1233 na 21 maja 2020 @ 08:55

    Witam para + mężczyzn są zainteresowani oferta pracy wszyscy posiadają prawo jazdy kat.b, auto na wyjazd i możliwość wyjazdu od zaraz. Tel +48 695141995. Pozdrawiam