€ 10,60-12,60/h brutto

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu Fryburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 lutego 2018 04:35

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu towaru. Zatrudnienie we Fryburgu dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca oczekuje od kandydatów doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Freiburg, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 10,60 do 12,60 euro brutto

Zakres zadań

  • praca polegać będzie na obsłudze linii produkcyjnej w fabryce z Freiburga
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna do podjęcia tej pracy

Oferujemy:

  • prawo do urlopu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • legalne warunki zatrudnienia a nie wyjazd w delegację
  • wysokie wynagrodenie
  • odprowadzanie podatku i opłacanie składek
  • ubezpieczenie
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc koordynatora

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania wiadomości z załączeniem CV oraz nr ref. PP/744 na adres:

    • bm@personalpilot.pl

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27f92b/

ID ogłoszenia: 2685a7786761884f