€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka pakowanie zegarków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2015 01:34

Producent zegarków z Kolonii poszukuje pracowników na stanowisko pakowacza bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Liczba wakatów: 5

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pakowanie zegarków znanej marki. Zadania wykonywane będą w specjalnych rękawiczkach – aby nie porysować zegarków.
  • Pracownik przy pakowaniu będzie sprawdzał jakość zegarków i jeżeli zdarzy się jakiś niespełniający norm produkcyjnych to należy go odłożyć. Po skończonej pracy osoba musi spisać odpowiedni raport na temat wykonanych prac.

Oczekiwania:

  • zręczność
  • gotowość do przejścia kontroli osobistej po skończonej zmianie
  • dynamiczne tempo pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • ostrożność
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • pracę przynajmniej na 3 miesiące
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania
  • legalne zatrudnienia na niemieckiej umowie
  • bogaty pakiet socjalny
  • zatrudnienie od zaraz
  • praca w wymiarze 40 godzin w tygodniu
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • odzież roboczą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Pakowanie zegarków, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4255565f8f8b2368

10 Odpowiedzi na “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka pakowanie zegarków Kolonia”

  1. Mateusz Adamski na 28 maja 2015 @ 12:12

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy osobami gotowymi podjąć pracę. Właśnie wysłałem do państwa nasze CV

  2. Witam, jestem zainteresowana powyższą ofertą lecz wyskakuje m błąd w adresie meilowym. Czy można prosić o powtórzenie adresu bądź nr telefonu?

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą bardzo mi zależy na podjęciu pracy.698350870

  4. Mateusz Adamski na 29 maja 2015 @ 14:19

    Witam jestem gotów do podjęcia pracy w każdej chwili. Prosze o kontakt 506-412-635. Pisze tu poniewaz z e mail jest cos nie tak pozdrawiam

  5. Rafal Golec na 29 maja 2015 @ 17:47

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą posadą mieszkam na ten moment nie daleko Köln to moj nr kontaktowy 015258960927 z gory

  6. Roksana1996 na 30 maja 2015 @ 17:42

    Witam.
    Bardzo zależy mi na podjęciu pracy.
    Nr kontaktowy: +4915218483624

  7. rafaello198 na 5 czerwca 2015 @ 15:50

    Ja i Moja dziewczyna jestesmy zainteresowani prosimy o kontakt. 661 080 406

  8. Monika Gryc na 9 czerwca 2015 @ 10:37

    witam jestem zainteresowana państwa ofertą. Mieszkam w Leverkusen, jestem osobą solidną i uczciwą. mój tel 021431265017

  9. rafal1994 na 6 lipca 2015 @ 23:47

    Witam . Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem zmotywowany , sprawny fizycznie. Pracę mogę rozpoczać od zaraz . Numer kontaktowy 660825316 email: rafalglinski@onet.pl , elektronika96@op.pl
    Proszę o kontakt . Pozdrawiam

  10. sylwia300006 na 8 lipca 2015 @ 21:04

    Witam
    Jeżeli praca była by aktualna od września jestem zainteresowana. Jestem osobą sumienną i uczciwą. Mój telefon 517228812 lub e- mail sylwia300006@wp.pl
    Pozdrawiam