€ 7,86 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 00:18

Fabryka artykułów drogeryjnych poszukuje pracowników na stanowisko pakowacz. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu produktów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: wyjazd do pracy 03.08

Lokalizacja: Lipsk

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy stanowiska pakowacza.
  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie pakować artykuły drogeryjne.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • duże zaangażowanie
  • sumienność, bezkonfliktowość
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka
  • możliwość podjęcia pracy przynajmniej do lipca 2015

Oferta:

  • przejazd z Wrocławia do pracy w Niemczech- bezpłatnie
  • umowa z niemieckim pracodawcą
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • zakwaterowanie zapewnione, pracownik ponosi opłaty w wysokości 6 euro dziennie

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez stronę: https://panel.lps.ag/

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-artykulow-drogeryjnych-niemcylipsk-id234948.html

ID ogłoszenia: 66553d8f77d41136

20 Odpowiedzi na “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Lipsk”

  1. zielonawyspa na 31 lipca 2014 @ 10:35

    Szanowni Państwo,

    chciałabym wyrazić zainteresowanie powyższą ofertą pracy. Pracowałam w firmie Vrieskoop w Holandii oraz jako hostessa na różnych promocjach w firmie Rossmann. Nie mam niestety doświadczenia na proponowanym przez Państwa stanowisko, ale szybko się uczę i myślę, że w krótkim czasie nabrałabym oczekiwanych umiejętności. Mam 18 lat. Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym, a angielski bardzo dobrym. Proszę o rozważenie mojej mojej kandydatury i kontakt w razie jej pozytywnego rozpatrzenia.

    Z wyrazami szacunku,

    Beata Sobieraj

  2. Witam,

    Zgłaszam swoją oplikacje na to stanowisko,
    posiadam ksiązeczke zdrowia-sanepidowska, prawojazdy kat B.
    Certyfikaty ISO 9001.

    Pozdrawiam

  3. puzon1410 na 31 lipca 2014 @ 14:59

    Witam.

    Jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt na mój nr. tel. 535378290.

    Pozdrawiam.

  4. marta110488 na 31 lipca 2014 @ 15:28

    Witam,
    jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy. Mój nr tel: 661-373-707, mail: marta.pasieczna@wp.pl .
    Pozdrawiam
    Marta Pasieczna

  5. nawrocka.edytka@wp.pl na 31 lipca 2014 @ 19:09

    Chętnie wyjadę z chłopakiem mój e – mail nawrocka.edytka@wp.pl oraz artur3488@wp.pl

  6. rafael89 na 31 lipca 2014 @ 19:52

    Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy tel501736598 możliwość stałego zamieszkania w niemczech pozdrawiam

  7. Witam,
    bardzo zależy mi na tej ofercie pracy. Pracowałam już na produkcji. Mój nr. 665957156 czekam na odzew i serdecznie pozdrawiam.
    Ania Urbaniak

  8. l_huczko na 31 lipca 2014 @ 22:51

    Witam,
    ja i mój mąż jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą pracy. Wypełniliśmy formularze online i mamy nadzieję na kontakt.
    Pozdrawiam
    Lucyna Huczko

  9. witam, razem z siostrą byłabym zainteresowana podjęciem pracy na miesiąc sierpień. proszę o kontakt ewelinazdonek@o2.pl mój nr tel. 785 228 587

  10. halina.alina na 1 sierpnia 2014 @ 12:38

    Witam,
    Zarejestrowałam się przez stronę LPS.
    Jestem gotowa do wyjazdu.
    Numer tel: 794241017

  11. witam jestem jak najbardziej zainteresowany oferto pracy,jezyk niemiecki komunikatywny,organizacja plus dobra praca na dobrym poziomie,prosze tylko dac mi szanse zeby sie wykazac i zadzwonic pod moj numer tel.48739510985

  12. Witam . Jestem bardzo zainteresowana pracą na stanowisku pakowacz . Mój numer telefonu to 663140664 lub mail : adunia11@onet.pl

  13. witam jestem zainteresowany oferta pracy od zaraz wraz z dzieczwczyną Mój nr tel.733 894 530 i email: adii119@o2.pl

  14. witam jestem zainteresowana ofertą pracy prosze dać mi szanse na ofertę pracy bardzo prosze o kontakt 733780141 i email: a.szwedo317@wp.pl

  15. Witam ! Jestem zainteresowana tą ofertą pracy . Mieszkam na stałe 20 km od Leipzig .
    W razie potrzeby podaję moje nr telefonów
    034206 76 42 41
    +49 152 185 374
    pozdrawiam

  16. Witam wraz z córką jesteśmy zainteresowane podaną ofertą pracy.Mamy doświadczenie w takiej pracy.Pracowałyśmy przy pakowaniu sałatek oraz dań gotowych.Datowałyśmy układałyśmy w kartonach oklejałyśmy układałyśmy na paletach,sprawdzałyśmy towar do wysyłki.Możemy wyjechać w każdej chwili.Proszę o kontakt jedrzejczyk.ewa1@gmail.com Dziękuję.

  17. Jestem bardzo zainteresowana panstwa oferta jestem osoba komunikatywna bezkonfliktowa i szybko sie ucze mieszkam w Leipzig jestem dyspozycyjna i bardzo pracowita do tego uczciwa pilnie potrzebuje teraz pracy bardzo prosze o kontakt nie znam jezyka bardzo dobrze ale dobrze mowie po angielsku bardzo bardzo prosze o kontakt nie beda panstwo zawiedzeni podaje nr telefonu 015770239572 i mail kaja1282@wp.pl
    mfg
    Kaja

  18. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą wraz z dziewczyną i kolegą dlatego chciałbym zgłosić nasze kandydatury na owe stanowisko, proszę o kontakt na e mail piotr21praca@interia.pl

    Pozdrawiam Piotr

  19. WITAM JESTESY ZAINTERESOWANI PRACA NA PRODUKCJI PONIEWAZ PRACOWALISMY NA TAKICH STANOWISKACH KILKA LAT NASZ TEL 590520576 Z POWAZANIEM PIOTR I MARCIN