€ 2045/mc

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2020 01:22

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech jako pakowacz perfum. Zatrudnienie w Hanowerze dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków na produkcji.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Wynagrodzenie: 2045 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Miasto: Hanower, Niemcy

Zakres zadań:

  • łatwa praca jako pakowacz perfum
  • praca w temperaturze pokojowej od 19-22 stopni Celsjusza
  • dbanie o wysoką jakość produktów
  • umieszczanie flakonów perfum w pudełkach kartonowych

Wymagania:

  • zręczność, energiczność, szybkość
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach za 250 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc rezydenta polskojęzycznego na miejscu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 2020”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 1975f675e33e3497

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.