€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Stuttgart na produkcji kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 02:20

Poszukujemy pracowników na produkcję kanapek w zakładzie ze Stuttgartu. Ogłoszenie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie przy taśmie produkcyjnej
  • do zadań należy mycie składników, obieranie, szatkowanie
  • kontrola jakości produktów
  • pakowanie gotowych kanapek
  • etykietowanie
  • paletowanie i magazynowanie

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • aktualne badania wykonane w sanepidze do pracy z żywnością
  • atutem będzie posiadanie doświadczenie w podobnej pracy
  • zręczność, sprawność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia – wyłącznie dla osób najlepszych
  • wsparcie we wszelkich kwestiach na miejscu – pomoc w zdobyciu zameldowania czy złożeniu dokumentów niezbędnych do pozyskiwania niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres:
ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: 09/026/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-produkcja-kanapek-stuttgart/

ID ogłoszenia: 93855ddd4836c845