€ 10 euro/h

Praca Niemcy od zaraz dla kobiet sprzątane domów, biur i hal Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 maja 2015 21:58

Aktualnie poszukujemy kobiet do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu, biur, mieszkań i gabinetów lekarskich. Oferta z Monachium dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa ok. 10 euro na godzinę

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku przydzielona będzie do sprzątania pomieszczeń biurowych, przychodni lekarskich oraz mieszkań.
  • Inne zlecenia również są możliwe.
  • Zadania jakie wykonuje osoba zatrudniona to w zależności od zlecenia- dezynfekowanie pomieszczeń, mycie podłóg, wynoszenie odpadów, wycieranie kurzy, ogólne dbanie o ład i porządny wygląd.

Oczekiwania:

  • obowiązkowość, punktualność, słowność
  • szybkość, dokładność
  • wymagane przykładanie się i sumienne podchodzenie do powierzonych obowiązków
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • pracę dla kobiet
  • liczne oraz różnorodne zlecenia
  • praca na pół etatu (teilzeit) mniej więcej ok. 80-140 godzin w miesięcy lub na zasadzie minijob do 450 euro
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z CV na adres: reinigungzorneding@gmx.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/firma-sprzatajaca-zatrudni-,832537.html

ID ogłoszenia: 38255535b0a45053