€ 1,500.00

Praca Niemcy od zaraz dla opiekunki osób starszych do Pani 86 l. z Troisdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Troisdorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2020 03:19

Od zaraz w miejscowości Troisdorf poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 86 lat, która po przebytej operacji jest bardzo słaba (leżąca).

1. Termin zlecenia 20.04.2020
2. Miejscowość: 53844 Troisdorf

Osoba podopieczna: kobieta
1.Wzrost: 163
2.Waga : 47
3.Wiek: 86 lat

Opis Podopiecznej/go:
Seniorka ma 86 lat. Obecnie wraca ze szpitala, w którym przebywala z powodu niedroznosci jelit. Z powodu choroby jest osoba lezaca i bardzo slaba.
Seniorke należy co dwie godziny przewracać, kiedy jest w lepszej formie sama może siedzieć na lozku. Seniorka jest zdrowa na umyśle i bardzo sympatyczna, rozmawia chętnie. Stan ogolny- seniorka szybko się meczy.
Jej maz ma tytul doktora, jest w wieku 83 lat, i dotychczas zajmowal się zona. Teraz chciałby odetchnąć i potrzebuje wsparcia przy zonie.
Zakupy robi rodzina. W czasie wolnym opiekunke zastepuje maz. Leki podaje pielegiarka
Syn mieszka tez w Troisdorf.

Schorzenia: osłabienie, osteoporoza, inkontynencja, stomia, cewnik, Pflegestufe 4

Pielęgniarka: przychodzi podawac leki dwa razy dziennie

Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – osoba lezaca
b) toaleta – w pampersa
c) higiena osobista/ mycie – w lozku
d) ubieranie- z pomocą
e) Jedzenie- z pomoca
Rytm dnia: sniadanie 9, obiad 13, kolacja 18,
Pobudka 8:30, drzemka 15, cisza nocna 21
Przerwa od 13 do 15

Wstawanie w nocy : brak

Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe: dom jednorodzinny, z ogrodem, brak zwierzat domowych, zakupy 10 minut autem,
Warunki dla Opiekunki:
– pokoj
– lazienka
– tv, internet,
– 2 popoludnia w tygodniu wolne
-przerwa 13-15
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: komunikatywna

tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 5945e971db99c80f