€ 8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz dla par bez znajomości języka Kolonia produkcja zabawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 03:01

Producent zabawek z tworzyw sztucznych zatrudni Polaków przy montażu i kontroli jakości. Niemcy praca w Kolonii od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 6 – mile widziane 3 pary

Start: od września 2015

Obowiązki:

  • zadania związane z montażem elementów zabawek z tworzyw sztucznych
  • skręcanie, składanie
  • kontrolowanie jakości
  • drobne poprawki produkcyjne lub cofanie produktu do naprawy

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od września 2015
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • dyspozycyjność do końca 2015
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • zręczność
  • sprawność fizyczna
  • spostrzegawczość, dokładność, przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę dla trzech par
  • zatrudnienie do końca roku kalendarzowego
  • niemieckie warunki pracy
  • uczciwe zarobki
  • gwarancję odprowadzania składek oraz ubezpieczenie
  • zapewnione zamieszkanie w 2 osobowych pokojach, opcja płatna

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Produkcja zabawek, Kolonia″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 42755d46d25148f1

3 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz dla par bez znajomości języka Kolonia produkcja zabawek”

  1. szymon1995 na 20 sierpnia 2015 @ 18:15

    Witam,

    Jestem zainteresowany przedstawioną ofertą. Proszę o kontakt pod nr tel:511-791-712

    Pozdrawiam Szymon

  2. Witam. O oboje z partnerem jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy. Nr tel 517204221

  3. Jestem poważnie zainteresowany ofertą. Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Przesłałem państwu już CV z niezbędnymi danymi. Z poważaniem Arkadiusz Bogusz (aras108g@gmail.com)