€ 12-19€ netto/H

Praca Niemcy od zaraz dla ślusarza – spawacza w Kleve bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kleve
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2021 00:26

Firma z branży przemysłowej działająca na terenie Kleve poszukuje od zaraz ślusarzy – spawaczy chętnych do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy szczepianiu i spawaniu elementów konstrukcji stalowych.

Orevis jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku polskim i niemieckim. Oferujemy stabilną pracę w warsztacie spawalniczym z którym współpracujemy już od ponad 10 lat.
OFERTA PRACY:
Stanowisko: ŚLUSARZ – SPAWACZ
Miejsce wykonywania pracy: Niemcy (Kleve),
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz, stała praca,
Wynagrodzenie: od 12,00 do 18,00 € netto – polska umowa o pracę, od 15,00 do 19,00 € netto – podwykonawca,
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie, szczepianie i spawanie elementów konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego, obsługa elektronarzędzi. Praca wykonywana w parze z drugim ślusarzem-spawaczem wyłącznie na warsztacie (bez wyjazdów na montaż).
Elementy spawane: konstrukcje stalowe, podajniki łańcuchowe, taśmociągi oraz przenośne silosy dla branży cementowej.
Wymagania:
– min. 2-letnie udokumentowane doświadczenie w zakresie montażu lub spawania (również bez ważnych uprawnień),
– znajomość rysunku technicznego,
– prawo jazdy kat. B – mile widziane,
– znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny,
– certyfikat ozdrowieńca / certyfikat szczepienia (2G),
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– umowę o pracę/ współpracę na działalności gospodarczej,
– składki ubezpieczeniowe oraz podatki odprowadzane w Polsce przez pracodawcę,
– druk A1 oraz kartę EKUZ,
– dojazd do pracy i zakwaterowanie: bezpłatne,
– zwrot kosztów dojazdu do Niemiec,
– niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą,
– możliwość wypracowania nawet 200-220 godzin miesięcznie,
– regularne zjazdy do Polski w oparciu o urlopy planowane,
– pomoc urzędowa dla osób współpracujących.

Sposoby aplikacji:

1) Aplikacja bezpośrednio przez stronę: https://tiny.pl/971l1

2) Prześlij CV oraz uprawnienia na adres e-mail: agnieszka@orevis.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

3) Zadzwoń: +48 538-329-198 lub Whattsap

ID ogłoszenia: 90661b74e02221f4