€ 13,50€/h

Praca Niemcy od zaraz dla spawacza MAG, MIG, TIG na terenie Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2022 00:48

Agencja zatrudnienia od zaraz poszukuje doświadczonych spawaczy MIG, MAG, TIG do pracy w Niemczech. Zlecenie w rejonie Stuttgartu z komunikatywną znajomością języka przy spawaniu elementów.

Jestes spawaczem MAG, MIG, lub TIG i szukasz pracy?

Chetnie Ci w tym pomozemy! Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu oraz znajdz prace juz dzis!

Firma IMS GmbH jestesmy niemiecka firma z siedziba w Hamburgu oraz aktualnie poszukujemy pracownikow na stanowisko SPAWACZA na niemiecka umowa o prace na pelen etat.
Praca i zlecenia w calych Niemczech! Dlugoterminowe projekty!

Stawka w zalezności od doswiadczenia od 12,50-14,00€/h Brutto + dieta netto za dzien pracy 50-60€. ( 2200€ netto miesiecznie do 2900€ przy 1 klasie podatkowej)
OPIS STANOWISKA:
• spawanie metoda MAG, MIG lub TIG ( w zaleznosci od zapotrzebowania klientow i firm)

KWALIFIKACJE:
• Wyksztalcenie lub doswiadczenie zawodowe
• Aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane
• Dyplom lub ksiazeczka spawalnicza rowniez mile widziana
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Posiadanie własnego pojazdu

OFERUJEMY:
• stała niemiecka umowę o pracę (z tlumaczoniem na j. polski)
• solidne zarobki
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• dlugoterminowe prace możliwe nadgodziny
• możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek oraz diet
• pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
• dodatki za nadgodziny (25%)
• opieka polskich koordynatorow na czas zatrudnienia
• Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce (pokoje jednoosobowe) z dostepem do kuchni i internetu
• Wyposażenie ochronne (ubranie robocze)
• 200€ premi za polecenie nowego pracownika
• pomoc w organizacji Kindergeld
• pomoc w tlumaczeniu, np. przy wizytach lekarskich, sprawach urzedowych
• 25 dni urlopowe w roku plus system zeitkonta

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie maila wraz z CV
(rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.
KONTAKT:
E-Mail: rektrutacja@ims-zeitarbeit.eu
Tel: +49 157 851 619 91
Biuro czynne:
pon-czw 07:00-16:00
piątek 07:00-13:00
Alsterdorfer Str. 262
22297 Hamburg
Umsatz-ID: DE126945336

ID ogłoszenia: 60162a6e4dd77d8d