€ 2300/mc brutto

Praca Niemcy od zaraz jako kierowca kat.B przewóz osób niepełnosprawnych Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2018 02:59

Aktualnie poszukujemy na stanowisko kierowcy kat.B przy przewozie osób niepełnosprawnych. Od zaraz praca w Niemczech z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na przewożeniu osób starszych oraz niepełnosprawnych na zlecenie instytucji urzędu miasta
  • obowiązkiem będzie pomoc w bezpiecznym zajęciu miejsca i przejazd zgodnie z grafikiem

Oczekiwania:

  • empatia, cierpliwość
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • konieczność posiadania prawa jazdy kat.B
  • wysoka sprawność fizyczna
  • kultura osobista
  • pozytywne nastawienie
  • gotowość do odbycia kursu pierwszej pomocy

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • do dyspozycji pracownika jest auto służbowe oraz telefon komórkowy
  • elastyczny grafik
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Düsseldorf 03/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 4635aa56641ae462

2 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz jako kierowca kat.B przewóz osób niepełnosprawnych Düsseldorf”

  1. MaciejJbl na 18 marca 2018 @ 15:18

    Witam w jakich dniach będzie praca i w jakich godzinach
    pozdrawiam.

  2. Marcel123 na 30 marca 2018 @ 15:54

    Dzień dobry jestem zainteresowany tą pracą na okres letni mogę pracować i nadgodziny Mam 18 lat prawo jazdy od 2 lat dobrą sprawność fizyczną i cierpliwość niemiecki umie na poziomie komunikatywnym A1/A2 proszę o udzielenie odpowiedzi

    Z poważaniem Marcel Harynek

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.