€ 1900-2000

Praca Niemcy od zaraz jako kierowca kat. C+E w Kolbermoor, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolbermoor
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2018 05:35

Propozycja legalnej pracy w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C+E. Zatrudnienie w rejonie Kolbermoor (Bawaria) przy samodzielnym rozwożeniu towarów na krótkich trasach.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Ruszyła rekrutacja na stanowisko:

Kierowcy C+E ze znajomością niemieckiego
(Kolbermoor, Bawaria, Niemcy)

Twoje obowiązki w pracy:
• samodzielne rozwożenie towarów (krótkie dystanse),
• obsługa transportowa Klientów pralni przemysłowej,
• pomoc przy załadunku i rozładunku towarów.

Czego oczekujemy:
• prawa jazdy C+E z kodem 95 oraz karta kierowcy,
• znajomości języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym (A2),
• umiejętności pracy pod presją czasu i w stresie,
• zorientowania na rozwiązywanie problemów.

Dlaczego warto:
• nieodpłatne zakwaterowanie (koszty pokrywa firma),
• zarobki 1900-2000 EUR (netto) miesięcznie,
• nadgodziny płatne dodatkowo + 25% stawki podstawowej,
• umowa o pracę tymczasową,
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
• opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
• dodatkowe ubezpieczenie w Niemczech.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji:
1. Poprzez link do formularza aplikacyjnego:

2. Lub na maila: rekrutacja@hrnavigator.com.pl (z nazwą stanowiska w tytule).

Prosimy o dopisanie poniższych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

KRAZ: 11850.

NIE CZEKAJ, ZADZWOŃ:

M: + 48 572 505 720

ID ogłoszenia: 635b2caeacdaf90

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.