€ 1,200.00

Praca Niemcy od zaraz jako opiekun/ka osoby starszej Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 02:39

Prowadzimy nabór na stanowisko: opiekun/ka osoby starszej. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz we Frankfurcie przy pomocy w codziennych czynnościach osobom starszym.

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych doradców personalnych, zajmującą się rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczeniem usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej.

Obowiązki:
• Codzienna pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotowywanie posiłków, spacery, podawanie leków, pomoc w toalecie itp.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• dobry stan zdrowia
• gotowość do podjęcia pracy „od zaraz”

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie
• pełne świadczenia socjalne
• mieszkanie oraz pełne wyżywienie
• zwrot kosztów podróży
• stała opieka koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: hac@homeandcare.eu w temacie wiadomości prosimy wpisać: „Opiekun/ka – NIEMCY”

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 70853961f9f615f8

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Home and Care

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Home and Care »