€ 9 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz jako pracownik pralni bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 03:44

Nowa pralnia z Berlina zatrudni pilnie Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy obsłudze maszyn, składaniu, sortowaniu i wywieszaniu rzeczy.

Stanowisko: Pracownik pralni
Lokalizacje: Berlin, Frankfurt nad Menem, Hamburg, Hannover, Dortmund, Stuttgart, Erfurt, Monachium,
Nr ref.: PPP/BC/N
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn do prania, sortowanie, kontrolę jakości powierzonych rzeczy, składanie i wywieszanie
  • pracownik będzie stanowił wsparcie również w innych zadaniach na terenie pralni

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • rzetelność
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile wdziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • dwuzmianowy system pracy
  • 25% dodatkowo za pracę w godzinach nadliczbowych lub na zmianie nocnej
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy na pełny etat
  • nowoczesny zakład pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – z drukiem A1 oraz Kartą EKUZ
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • pomoc w rocznym rozliczeniu podatku
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach
  • dobre zarobki, po opłaceniu zamieszkania na czysto wychodzi ok. 900 do 1100 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: Nr ref. PPP/BC/N – należy przesłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 4655872d9344db76

5 komentarzy na “Praca Niemcy od zaraz jako pracownik pralni bez znajomości języka Berlin”

  1. Paulusia90 na 11 stycznia 2017 @ 18:50

    Witam
    Kolega jest w bardzo trudnej sytuacji szuka pilnie pracy mieszka u mnie w domu bo pomagam jemu. Podejmie sie od juz pracy bardzo prosze o kontakt

  2. Witam Serdecznie jestem chętny podjąć się tej pracy od zaraz mam ukończone 18 lat i bardzo duże zaangażowanie. Proszę o kontakt na adres e-mail 88waldek@wp.pl

  3. Nr Ref PPP/BC/N
    Witam!
    Jestem zainteresowana Waszą ofertą pracy. Proszę o kontakt. 0048 601462146.
    Pozdrawiam.

  4. Witam , jestem zainteresowany praca , jestem ze Słubic i mam grupe 4 osobową chętna do podjęcia pracy . Prosiłbym o Kontakt +48 795 950 421

  5. IwonaKucz1975 na 22 lipca 2017 @ 18:48

    Witam serdecznie jestem zainteresowana oferta pracy pracownik pralni Proszę o pilny kontakt z waszej strony Pozdr serdecznie Iwona Kucz podaje Numer telf 785606702