€ 13,30 EUR

Praca Niemcy od zaraz na budowie dla malarzy w rejonie Schwabmünchen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwabmünchen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Po okresie próbnym umowa na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 maja 2019 04:18

Firma ze Schwabmünchen poszukuje budowlańców – malarzy do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na budowie. Zatrudnienie przy malowaniu wnętrz oraz fasad zewnętrznych.

Poszukiwani pracownicy do firmy zajmującej się malowaniem pomieszczeń oraz renowacją mostów.
Firma znajduje się w Schwabmünchen.
Obowiązki :
– Malowanie wewnątrz i na zewnątrz fasad, mieszkań i klatek schodowych
– Prace tynkarskie
– Prace renowacyjne mostów ( usuwanie korozji, malowanie itp. )
Firma oferuje :
– 13,30 brutto za godzinę ( możliwość negocjacji po upływie połrocznego okresu próbnego )
– zakwaterowanie w cenie 200 EUR za pokój jednoosobowy ( firmowe mieszkania zajmowane przez pracowników firmy )
– 40/50 h tygodniowo
– 25 dni urlopu rocznie
– pomoc przy dokumentacji związanej z podjęciem pierwszego zatrudnienia w Niemczech
– umowa na stałe po okresie próbnym
Wymagania :
– doświadczenie w wyżej wymienionej branży
– podstawy niemieckiego / angielskiego mile widziane
– umiejętność pracy na wysokościach
– prawo jazdy kat.B
Osoby zainteresowane proszone są o wiadomość prywatną w celu otrzymania adresu, na który kierować można zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9905ced107442c28

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz na budowie dla malarzy w rejonie Schwabmünchen 2019”

  1. brutus2308@ na 5 czerwca 2019 @ 18:58

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą posiadam wieloletnie doświadczenie w tej branży .W Holandii przez 7:lat prowadziłem firmę jednoosobową ,wspolpracowalem z biurami które zlecały mi pracę malarskie i renowacje drewnianych elementów ,wspolpracowalem również z prywatnymi klientami . Rozmawiam w języku angielskim i znam podstawy niemieckiego .Posiadam prawo jazdy kat b . Mój numer telefonu 48883595193 Proszę o kontakt .
    Pozdrawiam
    Daniel Pietrzak

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: a.s.bronska
  • Zarejestrowany od: 28 maja 2019

Inne przedmioty dodane przez a.s.bronska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez a.s.bronska »