€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz na kuchni dla pomochy kuchennej w restauracji Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 października 2014 02:13

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko pomoc kuchenna w restauracji z Bremen. Niemcy praca od zaraz dla osób na kuchni przy zmywaniu naczyń i dbaniu o porządek.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Bremen

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • Praca w restauracji na stanowisku pomocy kuchennej będzie wiązała się z wykonywaniem następujących czynności: mycie i sortowanie naczyń oraz sztućców, obsługiwanie zmywarki, mycie ręczne.
  • Obowiązkiem będzie dbanie o czystość w miejscu pracy oraz mycie zmywaka i sprzątaniu w kuchni.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie przestrzegać zasad segregowania odpadów i kontrolować to w miejscu pracy.
  • Inne zadania pomocnicze w restauracji

Wymagania:

  • gotowość do pilnego wyjazdu za granicę
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • konieczne do zatrudnienia jest doświadczenie w pracy na stanowisku pomocnika
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie, zwinność, sprawność
  • brak problemów z kręgosłupem
  • możliwość pracy również w soboty i niedziele
  • mile widziane zgłoszenia od osób które mogą przyjechać swoim samochodem do Niemiec

Oferujemy:

  • wsparcie w przygotowaniu wyjazdy – pomoc w organizacji dokumentów i przejazdu
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemieckie warunki pracy
  • zapewniona umowa oraz odprowadzanie składek
  • zorganizowana kwatera

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 9595447ed07b7b4b