€ 9 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 02:41

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie z kosmetykami od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta z Berlina przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Prace magazynowe związane ze zbieraniem towaru i przygotowaniem go do wysyłki. Kosmetykom należy zmienić kody i odpowiednio zapakować.
  • Większe zamówienia należy ułożyć na paletach.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność, sprawność manualna
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • duża odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • duża dokładność
  • dbanie o czystość na miejscu pracy

Oferujemy:

  • zapewnione premie za wydajność
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Wiadomość z CV zatytułowaną odpowiednio: „Praca Niemcy na magazynie, Berlin” należy wysłać mailem na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-berlin-na-magazynie-drogeryjnym/

ID ogłoszenia: 148564d0e37a3a5e