€ 11 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz na magazynie małego AGD bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 03:47

Hurtownia małego AGD z Dortmundu zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do kompletowania zamówień. Oferta pracy w Niemczech na magazynie z zapewnionym przeszkoleniem.

Stanowisko: Magazynier – komisjoner

Termin: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Pensja: 11 euro brutto na godzinę plus dodatek przy pracy na zmianie nocnej dodatkowo 1,50 euro brutto do każdej godziny

Zakres zadań:

  • zbieranie produktów zgodnie z kluczem
  • kompletowanie towaru dla sklepów oraz klientów indywidualnych, składających zamówienia drogą elektroniczną
  • obsługa magazynowego systemu informatycznego
  • zatrudnienie odbywa się w hurtowni sprzętu AGD – suszarek, lokówek, blenderów, itp

Oczekiwania:

  • preferowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do bezproblemowej obsługi komputera – sprawne pisanie i umiejętność obsługi podstawowych programów
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę początkowo przez 3 miesiące próbne, później możliwość zatrudnienia na stałej umowie o pracę na lepszych warunkach finansowych
  • dla chętnych możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania, koszt miesięczny to ok. 200-300 euro miesięcznie w zależności od standardu
  • samodzielne stanowisko
  • przeszkolenie z BHP oraz systemu informatycznego

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn-małegoAgd08/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 4605798e05b4475a

3 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz na magazynie małego AGD bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam.jestem zainteresowany ofertą i przesyłam swoje cv.Mój nr.tel 604634209

  2. Witam przesłałem do państwa CV jestem zainteresowany ofertą proszę o szybki kontakt.
    601 233 658

  3. mariomat007 na 6 sierpnia 2016 @ 13:41

    Witam!
    Jestem bardzo zainteresowany państwa ogłoszeniem o pracę. Proszę o odpowiedź na wysłane CV.
    Pozdrawiam!
    Mateusz