€ 11,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 04:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie odzieżowym z Kassel dla 3-4 osób bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia od zaraz przy komisjonowaniu towaru.

Stanowisko: Magazynier

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4-5

Miasto: Kassel, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie dystrybucyjnym znanej marki odzieżowej
  • pracownik zajmować się będzie komisjonowaniem towaru, pomocą przy rozładunku dostaw, przygotowaniem rzeczy do wysyłki dla sklepów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • do zadań należeć będzie również naklejanie etykiet i montaż zabezpieczeń w postaci klipsów i stickerów

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności, wydane nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem
  • doświadczenie w branży odzieżowej lub w pracy na magazynie
  • umiejętność świetnego zarządzania czasem pracy
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • sprawność, szybkość
  • zdolność do logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 200 euro za miesiąc
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • gruntowne szkolenie wprowadzające i liczne szkolenia pracownicze na miejscu
  • udział w tanim kursie językowym po godzinach pracy zorganizowanym przez pracodawcę
  • opiekę rezydenta i pomoc we wszelkich sprawach (np. wypełnianiu dokumentów, założeniu konta w banku, itp)

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca w Niemczech na magazynie odzieżowym, Kassel”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 93057b1b295da6dc