€ 2250/mc brutto

Praca Niemcy od zaraz na magazynie z napojami bez znajomości języka hurtownia Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 03:38

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przyjmowaniu dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miasto: Essen, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 2250 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • codzienne obowiązki w charakterze pomocnika magazyniera
  • obowiązkiem będzie zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem i układanie na paletach, transport w magazynie, pilnowanie porządku
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również rozładunkiem, przeliczeniem i rozłożeniem dostaw, współpracowaniem z innymi działami itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna – brak problemów z przenoszeniem towarów o wadze ok. 25 kg
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak nałogów
  • wysoka motywacja
  • samodyscyplina, pracowitość, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej, która zostanie podpisana w wersji polskiej i niemieckiej bezpośrednio z przełożonym
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione około 2 km od magazynu (samochód nie jest konieczny do pokonywania tej trasy)
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • uczciwe wynagrodzenie plus dodatki i premie uznaniowe

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/06-1/2020″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1025eedd820914e6