€ 1800-2300 brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz na magazynie z obuwiem bez języka Düsseldorf 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2018 03:00

Aktualna propozycja zatrudnienia 2018 od zaraz na magazynie hurtowni z obuwiem sportowym w Düsseldorf. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: od 1800 do 2300 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni obuwniczej przy zbieraniu zamówień
  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielne kompletowanie towaru oraz przygotowywanie go do wysyłki
  • osoba zatrudniona zajmuje się generowaniem listów przewozowych, zabezpieczeniem towaru oraz wydawaniem paczek firmom kurierskim

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • dodatki w postaci premii za wydajność czy dofinansowania do posiłków
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 250 euro miesięcznie
  • opcja zdobycia dodatkowym uprawnień – również na wózki widłowe
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Magazyn z obuwiem sportowym 03.2018, Düsseldorf″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 115aa58160e6016

2 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz na magazynie z obuwiem bez języka Düsseldorf 2018”

  1. Walus1920 na 12 marca 2018 @ 21:23

    Witam jestem zainteresowany tą pracą jak wygląda ilość godzin tygodniowo oraz czy są nocki

  2. paurej7042 na 13 marca 2018 @ 15:54

    Witam, 2 pary z doświadczeniem w pracy magazynowej proszą o kontakt +48 508058940 lub paulina.rejdak@o2.pl . Z góry dziękujemy .