€ 1900-2250/mc brutto

Praca Niemcy od zaraz na magazynie ze sprzętem IT bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2018 05:11

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem IT. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka jako komisjoner / magazynier.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 2

Umowa: na pół roku

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 1900 do 2250 euro brutto miesięcznie ustalane indywidualnie przez przełożonego w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Zakres zadań:

  • praca na magazynie ze sprzętem IT przy zbieraniu zamówień zgodnie z listą
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki
  • pracownik będzie zajmował się zabezpieczeniem towarów i aktualizowaniem danych w systemie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech minimum na pół roku
  • zdolność do pracy w zespole
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • punktualność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • osoby najlepiej wypełniające powierzone obowiązki będą mogły liczyć na stałą umowę
  • możliwość wystąpienia o świadczenia socjalne
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie – komfortowe lokum, niedaleko miejsca zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesyłanie aplikacji mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: magazyn-z-IT/07/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-sprzetu-it-hamburg/

ID ogłoszenia: 3785b6210967360e

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz na magazynie ze sprzętem IT bez znajomości języka Hamburg”

  1. Jestem zainteresowany tą ofertą. Wysłałem do was maila i proszę o odpowiedz, nawet jeśli z jakichś powodów moja osoba wam nie pasuje. W tej chwili nawet nie wiem czy mój mail do was dotarł.