€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka 2023 fabryka z Poczdamu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 02:11

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz dla kandydatów również bez znajomości języka. Zatrudnienie 2023 w fabryce z Poczdamu na produkcji lodów, owoców mrożonych oraz warzyw.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na dziale mrożonek -lodów, dań gotowych, owoców, warzyw
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prostej, schematycznej pracy, np.: pakowanie, sortowanie, komisjonowanie, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane własne auto na wyjazd
  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • posiadanie wykształcenia minimum zawodowego

Oferujemy:

  • darmowy test dla osób niezaszczepionych
  • 50 euro miesięcznie dodatków dla kierowców
  • pracodawca zapewnia zwrot za przejazdy do Niemiec w przypadku przejazdów zorganizowanych w wysokości do 80 euro
  • dodatki za frekwencję
  • 900 euro netto za polecenie pracownika
  • dla osób zaszczepionych bonus w wysokości nawet do 500 PLN netto

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/lody-poczdam

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pracownik-produkcji—LODY-i-nie-tylko/65989/

ID ogłoszenia: 24962248c3331dae