€ 13,50-15,50/h brutto

Praca Niemcy od zaraz na produkcji napojów bez znajomości języka fabryka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2023 01:19

Oferta pracy w Niemczech na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych. Od zaraz zatrudnienie 2023 w fabryce z Dortmundu dla osób bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 13,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • w pierwszych dniach pracy pracownik przejdzie gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • do zadań będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie sprzętów produkcyjnych, pakowanie, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodzielność
  • czynne prawo jazdy kat. B i własne auto będzie dodatkowym atutem
  • punktualność, zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150-300 euro miesięcznie w zależności od lokalizacji i wyposażenia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych
osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Dortmund 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 49163c2a7b6e2098