€ 7,86 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz na produkcji-pomocnik różne stanowiska dla grup Gera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gera
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 marca 2014 23:40

Poszukujemy pracowników do zakładów produkcyjnych blisko granicy z Polską. Praca w Niemczech w charakterze pomocników na produkcji możliwa dla grup. Wymogiem jest znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko 1: Pomocnik tapicera/tapicer
Stanowisko 2: Pomocnik przy obsłudze maszyn
Stanowisko 3: Pomocnik obróbki metalu
Stanowisko 4: Pomocnik na produkcji ceramiki

Lokalizacja: Niemcy, różne miasta m.in: Gera, Coburg, Eisfeld, Michelau, Sonneberg,

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownicy będą musieli wykonywać prace zgodnie z ich stanowiskami.
  • Ogóle zadania pomocnicze na produkcji
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie kontroli jakości produktów, pakowanie, transport wewnętrzny oraz zadania magazynowe.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- warunek obowiązkowy
  • Od osoby która aplikuje na stanowisko tapicera wymagane jest doświadczenie w pracy.
  • posiadanie własnego samochodu oraz prawo jazdy- samochód wystarczy 1 na 3 osoby
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • chęć podjęcia pracy na dłużej

Oferujemy:

  • Lokalizacje blisko Polski- landy wschodnie
  • praca gotowa do podjęcia w przeciągu 2ch do 3ch tygodni
  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zapewnione zgodnie z umową odprowadzanie składek, ubezpieczenie
  • Praca zmianowa
  • wsparcie Polskiego konsultanta

Aplikacja:

Zgłoszenie należy przesłać na adres:

  • rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-geraniemcy-rozne-branze-2269945.html

ID ogłoszenia: 4725337ea6aca887