€ od 1200 euro netto miesięcznie

Praca Niemcy Ingolstadt od zaraz produkcja siedzeń samochodowych bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 04:08

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji siedzeń samochodowych w Ingolstadt. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Zarobki: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: 8,80 do 14 euro po 12 miesiącach pracy – systematyczne podnoszenie zarobków, co miesiąc wyższa stawka aż do 14 euro za godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania fizyczne polegające na wykonywaniu prac montażowych związanych z produkcją siedzeń samochodowych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość pracy zmianowej
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem – lub jedno auto na 2-3 osoby
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • pracownik w pierwszych miesiącach przy klasie I podatkowej 1200 – 1300 euro miesięcznie netto, natomiast po 9 miesiącach 1500 – 1600 euro miesięcznie netto
  • przez pierwsze 3 miesiące pracownik otrzymuje dodatek na paliwo w wysokości 5 euro dziennie
  • dodatek w wysokości +25% stawki podstawowej za pracę w godzinach nocnych
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 260-350 euro miesięcznie lub możliwość samodzielnego zorganizowania zakwaterowania

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV oraz zdjęciem na poniższy adres kontaktowy:

  • info@all-pl.de

Prosimy o pilne przysyłanie aplikacji

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-panow-bez-znajomosci-jezyka-880-1100-euro-id371082.html

ID ogłoszenia: 2275754d9564a5ab

2 komentarze na “Praca Niemcy Ingolstadt od zaraz produkcja siedzeń samochodowych bez języka”

  1. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049

  2. Marek Resiak na 10 czerwca 2016 @ 09:34

    Witam.Jestem zainteresowany Państwa ofertą .Mam 51 lat przez 10 lat pracowałem w Polsce w” Faurecji” na produkcji oparć.Przez pierwsze dwa lata pracowałem na montażu jako operator,następnie przeszedłem na spawalnie jako operator i spawacz ręczny mam uprawnia spawacza MAG .Jestem dyspozycyjny w każdej chwili mogę wyjechać do pracy.Nr. telefon do kontaktu 666 303 590,lub mail eresiak@gmail.com.