Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1650 eur/msc

Praca Niemcy od zaraz opiekunka do seniora 87 l. z Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baunatal
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas zlecenia, lub rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2023 01:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy od zaraz opiekunka do seniora 87 l. z Kassel

Opis

Z komunikatywną znajomością języka do podjęcia od zaraz praca w Niemczech dla empatycznej opiekunki osób starszych. Zlecenie z Kassel przy opiece nad seniorem w wieku 87 lat, który potrzebuje pomocy w poruszaniu się oraz w transferze (częściowo), cierpi na niewydolność serca, nadciśnienie oraz przytępienie słuchu.

Termin wyjazdu: od zaraz
Wynagrodzenie: 1650 Euro/msc
Czas trwania zlecenia: 6-8 tygodni lub dłużej
Miejscowość: 34225 Baunatal
Znajomość języka niemieckiego: komunikatywna
Prawo jazdy: nie
Inne: palenie na zewnątrz
Typ: Pełny etat

Opieki wymaga 87-letni Senior, który mierzy 175 cm, waży 65 kg, a stopień jego choroby oceniono na 3. Senior zmaga się z ogólnym osłabieniem spowodowanym wiekiem, niedawno wyszedł ze szpitala. Do tej pory Seniorem opiekowała się żona, natomiast teraz potrzebuje wsparcia Opiekunki. Pan Hermann potrzebuje pomocy w poruszaniu się oraz w transferze (częściowo), cierpi na niewydolność serca, nadciśnienie oraz przytępienie słuchu. Senior choruje na astmę oraz ma częściową inkontynencję. W domu znajdują się pomoce t.j.: wózek, łóżko pielęgnacyjne czy rolator. Pan Hermann potrzebuje pomocy w dbaniu o codzienną higienę i pielęgnację, a także w ubieraniu i rozbieraniu się. Senior przesypia całe noce, a w czasie wolym chętnie ogląda TV.

Pani Martha ma 85 lat, mierzy 168 cm, waży 65 kg, a stopień jej choroby oceniono na 2. Seniorka ma problemy z sercem, choruje na astmę i ma częściową inkontynencję. Pani Martha jest osobą mobilną (chodzi z pomocą rolatora), a wsparcia potrzebuje jedynie przy kąpieli. Małżeństwo uczęszcza na gimnastykę. Do Seniorów przyjeżdża również Pflegedienst.

Do zadań Opiekunki będzie należało utrzymanie gospodarstwa domowego w czystości, pranie, prasowanie, gotowanie i robienie zakupów. Sklepy znajdują się w pobliżu (ok. 1 min od domu Seniorów).

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym (ok. 75 m2) na obrzeżach Kassel. Dla Opiekunki przygotowano oddzielny, w pełni wyposażony pokój wraz z dostępem do internetu oraz własnej łazienki.

rekrutacja.sw24@gmail.com

ID ogłoszenia: 54664f83169379fd

 

ilość wszystkich wyświetleń: 182, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.


Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.