€ 1600 EUR netto

Praca Niemcy od zaraz opiekunka osób starszych do Pana 84 lata z Solden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Solden
  • Znajomośc języka: dobra
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 04:43

Od zaraz począwszy od 15-go listopada dostępna oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie z Solden przy opiece nad seniorem w wieku 84 lat, który cierpi na demencję i niewydolność serca.

Nr oferty: MCS/#1525
Nr KRAZ: 10608

Data rozpoczęcia: 15.11.2019

Charakterystyka miejsca pracy

Podopieczny: 84 lata
PG: 0
Podopieczny cierpi na demencję, niewydolność serca i jest po przebytym udarze. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Nie występują problemy z inkontynencją. Pan przesypia noce i porusza się przy pomocy chodzika.
Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny / osobny pokój / Internet
Obowiązki

Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą
Wsparcie podopiecznej w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.
Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)
Organizowanie czasu wolnego
Oczekiwania

Czynne prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie
Oferujemy

Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)
Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka
Gwarancję terminowych wypłat
Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu
Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

ID ogłoszenia: 9025dc540e1eef1a