€ 7,20 brutto + zakwaterowanie

Praca Niemcy od zaraz pakowanie czekoladek na produkcji bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 03:41

Fabryka czekoladek w Kolonii poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech od zaraz. Pakowanie pralinek przy taśmie bez języka Niemieckiego. Oferta sezonowa adresowana do Polaków – zatrudnienie na okres 4 miesięcy z zapewnionym bezpałtnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 7,20 euro brutto za godzinę (9,50 dla osób znających język)
Liczba wakatów: 4 (2 zmiany)

Zadania:
Zadaniem pracownika na powyższym stanowisku będzie praca przy taśmie polegajaca na ozdabianiu, układaniu czekoladek zgodnie z rodzajem w wytłoczkach plastkowych oraz przygotowanie do pakowania. Obowiązkiem pracownika będzie także dbanie o odpowiednią jakość pakowacznych pralinek i odrzucanie wyrobów wybrakowanych.

Wymagania:
- sprawność fizyczna, gotowość do stocjęcej pracy przy taśmie w szybkim tempie
- uczciwość, dokładność, motywacja
- umiejętność pracy w grupie
- dyspozocyjność od września do końca roku
- gotowośc do pracy w systemie zmianowym
- aktualne orzeczenie o niekaralności
- atutem będzie znajomość języka

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres zatrudnienia
- opieka polskich koordynatorów na miejscu (nie wymagana znajomość jezyka)
- wszystkie formalności po stronie agencji
- możliwość otrzymania innych zleceń po zakończeniu kontraktu
- nie pobieramy żadnych opłat od pracowników, rozliczamy się bezpośrednio z pracodawcą

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/076/14

Dringend Europe – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 28153fa64b0d43b2

2 Odpowiedzi na “Praca Niemcy od zaraz pakowanie czekoladek na produkcji bez języka Kolonia”

  1. IrenaGabriela na 25 sierpnia 2014 @ 19:55

    Witamy,

    z tej strony Gabriela Panten i Irena Płościńska

    jesteśmy zainteresowane ofertą pracy.

    Jesteśmy chętne by podjąć pracę od 01/09/2014. Chciałybyśmy razem podjąć tę pracę.

    Ponieważ mieszkamy w jednej miejscowości. Posiadam własny środek transportu. Każda

    z nas wysłała CV na w/w adres e-mail.

    Prosimy o jak najszybszą odpowiedź.

  2. kinguska1211kinguska na 27 sierpnia 2014 @ 19:56

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga