€ 9,50/h + mieszkanie

Praca Niemcy od zaraz pomoc kuchenna bez znajomości języka, restauracja Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2017 03:37

Oferujemy pracę w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Bonn dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Bonn, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w restauracji hotelowej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac porządkowych na kuchni, głównie na zmywaku
  • pracownik będzie zajmował się włączaniem zmywarki a także przygotowywaniem składników
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługiwaniem krajalnicy a także będzie wykonywać inne zadania na bieżąco

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy również po godzinach
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • szkolenie pracownicze
  • bezpłatne wyżywienie
  • darmowe zamieszkanie w pokoju z łazienką
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna11/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 145a15d40762a00

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz pomoc kuchenna bez znajomości języka, restauracja Bonn”

  1. Hallo
    Ist die Stelle in Bonn noch aktuell?
    L.G Gregor Kosciolek