€ 9,20 euro brutto/h + zamieszkanie

Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu kawy bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 02:23

Oferujemy dla Polaków od zaraz możliwość zatrudnienia w Berlinie na 3 miesiące przy pakowaniu kawy. Praca w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miasto: Berlin, Niemcy

Liczba wakatów: 5

Stawka godzinowa: 9,20 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku kompletuje zestawy do zapakowania składające się z kubków i słoików z kawą. Po przygotowaniu sobie odpowiedniego asortymentu należy zapakować po jednej sztuce w opakowania plastikowo-kartonowe. Obowiązkiem będzie również ofoliowanie zestawów a pod koniec każdego dnia pracy złożenie raportu z zakresu przeprowadzonych prac.

Wymagania:

  • skrupulatność
  • zmysł estetyczny
  • zręczne dłonie, delikatność
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej i monotonnej
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 3 miesięcy

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na 3 miesiące – bez opcji przedłużenia
  • umowę zgodną ze standardami niemieckimi
  • bezpłatne zamieszkanie na czas trwania umowy
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • praca w pełnym etacie z możliwością wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-kawy7/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 9365778f853d4ec6

9 Odpowiedzi na “Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu kawy bez znajomości języka Berlin”

  1. Marzenasz1212 na 5 lipca 2016 @ 06:02

    Witam jeste zainteresowana Państwa oferta pracy proszę o kontakt +4915785265067

  2. lublik86 na 5 lipca 2016 @ 12:19

    Dzień dobry. Mam 30 lat, chętnie podejmę tę pracę. Proszę o kontakt telefoniczny pod numer: 888105078 lub drogą mailową na adres: lublik@interia.eu

  3. Witam serdecznie wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa wysłałem nasze CV na Państwa maila lecz nie wiem czy doszły proszę o kontakt na maila yaro6@wp.pl lub pod numerem telefonu 794433325 pozdrawiam

  4. justyna0804 na 7 lipca 2016 @ 21:46

    Dzień dobry jestem zainteresowana Państwa ofertą. Proszę o kontakt 535888401 lub na maila justyska1234@interia.eu

  5. 1sylwiaaa1 na 8 lipca 2016 @ 00:52

    Witam serdecznie. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt mailowy 1sylwiaaa1@wp.pl bądź telefoniczny 605-933-993. Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2. Pozdrawiam

  6. Witam . Jestesmy gotowi podjac prace od zaraz . Nr kontaktowy 691 184 029

  7. jusstynaa85 na 13 lipca 2016 @ 06:42

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą od zaraz. Na adres mailowy wysłałam CV. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

  8. Agnieszka19 na 14 lipca 2016 @ 12:19

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowana oferta pracy jeśli jest aktualna. Proszę o kontakt na adres e-mail agnieszka11110@onet.pl

  9. Justyna1985 na 23 lipca 2016 @ 19:27

    Jestem zainteresowana panstwa oferta.
    Moj imei
    justyna.mate@onet.pl