€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz przy recyklingu na taśmie-sortowacz metalu Coburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 października 2014 02:02

Firma zajmująca się recyklingiem z Coburg zatrudni Polaków do pracy w Niemczech przy sortowaniu metalu na placu składowym. Oferta do podjęcia od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Sortowacz metalu

Lokalizacja: Coburg

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w firmie zajmującej się recyklingiem.
  • Osoba która zostanie zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie części metalowych na placu składowym.

Oczekiwania:

  • konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy recyklingu – sortowaniu metalu
  • zaletą będą aplikacje od osób z własnym środkiem transportu

Oferujemy:

  • umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy
  • zapewnione ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek
  • dobre zarobki – stawka podstawowa plus premia
  • zorganizowane zamieszkanie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przysyłania zgłoszeń na stronie: http://praca.gratka.pl/oferta/sortowacz-metalu-niemcy-2534918.html

ID ogłoszenia: 617544051c70113f