€ 12/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy regipsach-remonty i wykończenia na budowie Berlin, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 03:21

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Berlinie i Dreźnie przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik przy remontach i wykończeniach

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Lokalizacja: Drezno i Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy remontach i wykończeniach budowlanych
  • obowiązkiem pracownika będzie szpachlowanie, malowanie
  • montaż regipsów

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia
  • znajomość języka niemieckiego u jednej osoby na zespół
  • czynne prawo jazdy kat.B i gotowość do wykonywania dojazdów w przedziale ok. 100 – 150 km
  • zdyscyplinowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • narzędzia do pracy
  • darmowe zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • samochód służbowy
  • możliwość powrotu do Polski w każdy weekend

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • 730-850-914

Zainteresowani mogą również wysyłać CV mailowo, na adres:

  • rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-od-zaraz-wykonczenia-drezno-i-berlin/

ID ogłoszenia: 9725b747f2461bdf