€ na akord

Praca Niemcy od zaraz przy sortowaniu na taśmie produkcyjnej butelek Lotte

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lotte
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 marca 2014 00:37

Sortownia z Lotte poszukuje pracowników do pracy w Niemczech przy sortowaniu butelek szklanych. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy usuwaniu etykiet.

Stanowisko: Sortowacz

Miejsce pracy: Lotte

Zarobki: na akord

Opis zadań:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie szklanych butelek
  • Obowiązkiem będzie usuwanie etykiet.

Wymagania:

  • zręczność, zdolności manualne
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość
  • motywacja

Oferta:

  • możliwość podjęcia legalnej pracy
  • oferta zatrudnienia na stałe
  • zapewniamy ubezpieczenie w Niemczech i Polsce
  • zamieszkanie- na koszt pracownika

Aplikacja:
Zainteresowani tą ofertą proszeni są o przesłanie wiadomości z dopiskiem „sortowanie butelek_LOTTE” w tytule oraz zawierającej CV na adres:

  • info@europajob.pl

źródło:http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/sortowanie-opakowan_i374

ID ogłoszenia: 63453261eda3bc92

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz przy sortowaniu na taśmie produkcyjnej butelek Lotte”

  1. migotka23 na 21 marca 2014 @ 22:34

    Witam Serdecznie
    Jesteśmy pracowitą i młodą uczciwą parą i komunikatywnymi osobami,
    Lubimy pracować zespołowo
    Ale sprawdzamy się także w pracy indwidualnie.
    Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców i sottowanie i produkcji i ważenie na terenie Holandi
    Wiem że praca ta wymaga zdecydowania,umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny..
    Dodam że jesteśmy dokładni,szybcy wykonaniu pracy i wyczymali ,sprawnością fizyczną i gotowi do intersywnej pracy i chetni podjąć pracę od ZARAZ
    Prosimy o kontakt bo zależy nam na pracy Pilnie
    tel.angelika+31617838972
    emel.kobra33444@gmail.com
    tel Tomek+31617752138
    red,hurd19@gmail.com