€ 15/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu biur dla sprzątaczki w Dortmundzie 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 października 2019 04:52

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie 2019 w Dortmundzie od zaraz dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biurowa

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2019

Zakres zadań:

  • praca w stałych godzinach od 10 do 18 przez 5 dni w tygodniu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie powierzchni biurowych należących do jednej firmy
  • konieczne jest dbanie o czystość wszystkich możliwych pomieszczeń – magazynków, recepcji, wind, toalet, sal konferencyjnych, gabinetów, pomieszczeń socjalnych itp.
  • wymagane jest stosowanie odpowiednio sprzętów, materiałów oraz chemii gospodarczej

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat.B
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcznej umowy próbne z opcją przedłużenia
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie biura od zaraz 2019

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-dortmund-dla-sprzataczek-2019/

ID ogłoszenia: 2665db0b0df32cb7