€ 11,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz sprzątanie biur Lipsk podstawowa znajomość języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:20

Poszukujemy Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego do pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki. Zatrudnienie w Lipsku przy sprzątaniu biurowców.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • prace porządkowe dotyczące wszystkich pomieszczeń biurowych – sal konferencyjnych, recepcji, gabinetów, poczekalni, toalet, pomieszczeń socjalnych, pomieszczeń typu open-space
  • zadania bieżące – uzupełnianie środków higienicznych, mopowanie, wycieranie kurzy, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • mile widziane referencje od byłych pracodawców
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • umiejętność efektywnej pracy zespołowo
  • uczciwość, wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • umowa o pracę zgodna ze standardami niemieckimi
  • niezbędne sprzęty, materiały, środki higieniczne i detergenty
  • pomoc w szukaniu zamieszkania w Lipsku
  • pełny etat – praca 40 godzin w tygodniu od 10 do 18 od poniedziałku do piątku

Aplikacja:
Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy dla sprzątaczki – sprzątanie biurowców

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-lipsk/

ID ogłoszenia: 1755738e4d67f023