€ 11 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz w hotelu bez języka jako pokojówka – osoba na zmywak, Wüstenrot

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2021 01:21

Hotel czterogwiazdkowy z Wüstenrot poszukuje od zaraz pokojówki – osoby na zmywak. Propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu pokoi gościnnych i zmywaniu naczyń.

Pokojówka / Osoba na zmywak
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pokojówki / pokojowego oraz osoby na zmywak. Klient prowadzi hotel 4 gwiazdkowy. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Miejsce pracy: 71543 Wüstenrot (Badenia-Wirtembergia), Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: 02 lub 08.11.2021r (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazd na krótszy termin)

Zakres obowiązków:
Pokojówka/Pokojowy:
– sprzątanie pokoi hotelowych, części wspólnych
Osoba na zmywak:
– zmywanie naczyń oraz sprzątanie kuchni i pomieszczeń przynależnych

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą
– punktualność, dokładność

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie + płatne dni wolne,
– zapewnione wyżywienie na miejscu,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– możliwość długotrwałej współpracy, możliwość przejścia po okresie próbnym na umowę Niemiecką,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
– opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:

735 933 896

ID ogłoszenia: 1586172c791cbb55