€ min. 11 euro netto/h

Praca Niemcy – Operator Giętarki CNC od zaraz w okolicy Neuenhaus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nordhorn ok 12 km od Neuenhaus
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2016 03:50

Od zaraz potrzebny pracownik na stanowisko operatora giętarki CNC. Zatrudnienie w okolicy miasta Neuenhaus przy gięciu płyt zgodnie z rysunkiem technicznym. Pracodawca wymaga co najmniej komunikatywnej znajomości języka.

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Operator giętarki CNC ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy Neuenhaus

Rozpoczęcie Pracy: Od zaraz

Ilość godzin: ok. 40

Opis stanowiska pracy:

Gięcie płyt według rysunku technicznego. Praca na samodzielnym stanowisku.

Wymagania:

doświadczenie w obsłudze giętarek CNC ( njalepiej Trumpf, Safan lub) Darley

komunikatywna znajomość języka niemieckiego (preferowana dobra znajomość języka niemieckiego sprawdzana rozmowa telefoniczną) – warunek konieczny

umiejętność czytania rysunku technicznego oraz pracy na jego podstawie.

prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód – wymóg konieczny

Oferujemy:

Zatrudnienie na niemieckich warunkach

Stawka minimum 11 euro netto (w zależności od doświadczenia)

możliwe nadgodziny

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę (Nordhorn ok 12 km od Neuenhaus)

Aplikuj: http://bit.ly/1Ry3eTL, wyślij Cv na holandia@eurowork.net.pl lub zadzwoń +48 735962381

ID ogłoszenia: 92656fbd866b2192