€ 10.5€/h + 14€ netto/d

Praca Niemcy operator prasy CNC (Giętarka) Günzburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Günzburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 04:24

Firma przemysłowa z Günzburga poszukuje doświadczonych operatorów giętarek CNC do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie od stycznia 2019 przy ustawianiu maszyn i parametrów.

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
Operator pracy CNC (Giętarka)
Miejsce pracy: okolice Günzburg, Niemcy
Start od: 07.01.2019

Obowiązki:
-ustawianie maszyn i parametrów
-przygotowywanie elementów do obróbki
-obróbka elementu
-kontrola gotowego wyrobu

Wymagania:
-Znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie komunikatywnym
-Udokumentowane doświadczenie min. 2 lata
-Prawo jazdy i Auto

Oferujemy:
-Zatrudnienie w renomowanych firmach niemieckich
-Stabilne warunki zatrudnienia – umowa na warunkach niemieckich
-Zarobki: 10.5€/h brutto + 14€ netto dieta
-Darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „CNC DE imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT w godzinach od 08:00-16:00 pod nr Tel. 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 515c122ba152f42