€ 1500-1900

Praca Niemcy operator wózka widłowego w Rennerod na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rennerod
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2019 04:46

W miejscowości Rennerod od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie na magazynie przy komisjonowaniu towarów (wysokie składowanie).

Dla naszego stałego klienta poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w charakterze:
Komisjoner – operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Rennerod
Praca w systemie 3 zmianowym.

Zadania :

• Komisjonowanie towarów wózkiem widłowym (w kabinie, na regale wysokiego skladowania),
• Sortowanie artykułów za pomocą skanera,
• Rozładunek i załadunek ciężarówki,
• Ogólne czynności magazynowe.

Oferujemy:

– Umowę na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich,
– Wynagrodzenie według taryfy,
– Zakwaterowanie,
– Opiekę koordynatora.

Wymagania:

– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie A2+,
– Aktualne uprawnienia na wózek widłowy,
– Doświadczenie.

ID ogłoszenia: 6175c4edcab8380d