€ od 9,00 € - do uzgodnienia

Praca Niemcy operator wózka widłowego w Saksonii z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sachsen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 maja 2016 03:56

Firma Saksonii zatrudni operatora wózka widłowego z podstawową znajomością języka. Legalna praca w Niemczech przy załadunku oraz rozładunku kontenerów i wagonów.

Operator wózka widłowego na terenie Niemiec / Sachsen

Wymagania

• aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• precyzyjność i dokładność
• samodzielność w pracy
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania

• załadunek i rozładunek LKW, kontenerów, wagonów
• transport i logistyka wewnętrzna w firmie produkcyjnej
• praca w magazynie
• przeprowadzanie i kontrolowanie bezpieczenstwa
ładunku zgodnie z normami

Oferujemy

• stabilne miejsce pracy w dynamiczniej rozwijającej
się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie według niemieckiego
taryfikatora BZA
• umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
• możliwość długotrwałej współpracy
• pomoc w czynnościach formalnych

Kontakt:
004917616499022 / w języku polskim
lisa.klotzsche@bader-kara.eu

ID ogłoszenia: 8685746e3a4b1a62