€ 10 Euro/h brutto

Praca Niemcy – Operator wózka wysokiego składowania bocznego Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2015 03:31

Firma z Bremen zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko operator wózka widłowego. Atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie przy rozładunku i załadunku palet.

Agencja Zatrudnienia Crafts poszukuje dla swojego partnera biznesowego kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka wysokiego składowania bocznego
Miejsce pracy: Niemcy, Bremen
Oferta pracy tymczasowej

Opis stanowiska:
– Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania bocznego,
– Praca na magazynie z regałami o wysokości 12 m,
– Rozładunek i załadunek palet,
– Zbieranie zamówień przy pomocy terminalu dotykowego, opcjonalnie skaner,
– Praca w 3 zmianowym systemie pracy,
– Dbanie o porządek w miejscu pracy,
– Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania:
– Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora wózka widłowego wysokiego składu bocznego z obsługą panelu dotykowego – minimum 3 miesiące,
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 -warunek konieczny,
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
– Gotowość do wyjazdu za granicę.

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę tymczasową na czas nieokreślony,
– Stawka godzinowa 10,00 Euro brutto,
– Pełny etat, min. 160 h/m-c,
– Możliwość nadgodzin,
– Możliwość pracy w weekendy,
– Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz za pracę w niedziele i święta,
– Zakwaterowanie w cenie 250 Euro,
– Zapewniamy opiekę koordynatora polskojęzycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: k.piwowar@apt-crafts.pl

ID ogłoszenia: 21455b8c7659af60

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Crafts
  • Zarejestrowany od: 29 lipca 2015

Inne przedmioty dodane przez Crafts

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Crafts »